ПАТ «ДОНЕЦКИЙ ГОРОДСКОЙ МОЛОЧНЫЙ ЗАВОД №2»
Нет отзывов

Публічне акціонерне товариство «Донецький міський молочний завод №2» було засновано в 2001 році на базі Донецького міського молочного заводу №2, що почав випуск молочної продукції ще в 1965 році.

Основна сфера діяльності підприємства — виробництво традиційних видів молочної продукції. За час свого існування підприємство зарекомендувало себе як виробник високоякісної молочної продукції і вже багато років входить до числа найбільших виробників в Україні.

Пріоритетними напрямками роботи підприємства є: виробництво молока, кефіру, йогуртів, глазурованих сирків, сметани. На сучасному обладнанні ПАТ «ДММЗ №2» щодня переробляється понад 300 т. молока, випускається близько 120 найменувань продукції.

Місія підприємства — виробництво смачних і корисних для здоров’я молочних продуктів у кращих національних традиціях, із використанням передових технологій. Продукція підприємства випускається під торгівельними марками «Добриня», «Глечик», «Утречко».

Завдяки відмінному смаку, широкому асортименту, розумному поєднанню корисних властивостей і оптимальному поєднанню ціни, ці торгівельні марки заслужили довіру і любов українських споживачів. Фахівці підприємства постійно працюють над розробкою нової, якісної і корисної продукції, вдосконаленням устаткування і технологій виробництва. Результатом такої роботи є виведення на ринок молочних новинок. Поєднання перевірених часом рецептів з новітніми технологіями, роблять продукцію ПАТ «ДММЗ №2» конкурентоздатною і улюбленою споживачами. Продукція ТМ «Добриня» не містить штучних фарбників, консервантів, рослинних жирів.

Утримувати високу якість і натуральність молочної продукції ТМ «Добриня» допомагає якісна сировинна база. Молоко поступає із спеціалізованих господарств Донецької, Запорізької, Харківської і Луганської областей. Відмінною особливістю процесу приймання сировини на завод є наявність первинної температурної обробки молока і очищення його від механічних домішок.

В компанії «Геркулес» є своє власне тваринницьке господарство «Гірник» в Старобешівському районі Донецької області. Надої від 750 корів австрійської породи в рік складають близько 5 тисяч тонн молока вищого сорту, в якому повністю відсутня або знаходиться у мінімальній кількості патогенна мікрофлора. Цьому сприяє високотехнологічне доїння молока, яке здійснюється за допомогою сучасної ізраїльської доїльної установки.

ДММЗ №2 володіє міжнародним сертифікатом системи менеджменту для безпеки харчової продукції відповідно до ISO 22000:2005 (вимоги до організації всього ланцюга харчової продукції) і міжнародним сертифікатом системи менеджменту відповідно до ISO 9001:2008.

Прийнявши рішення про співпрацю з нами, наші партнери можуть бути впевнені в стабільній і надійній роботі, адже за плечима нашого підприємства стоїть багатолітній досвід роботи на молочному ринку України.

Сайт: http://hercules.ua/

Поделиться:
Товары, производимые ПАТ «ДОНЕЦКИЙ ГОРОДСКОЙ МОЛОЧНЫЙ ЗАВОД №2»2
Отзывы и вопросы о ПАТ «ДОНЕЦКИЙ ГОРОДСКОЙ МОЛОЧНЫЙ ЗАВОД №2»
Авторизуйся, чтобы оставить отзыв:
Подписаться на новые отзывы
Подписаться на новые отзывы
Дальнейшие инструкции отправлены на указанный Email
Подписаться на рассылку
Введите количество товара