ПП Арония
Нет отзывов
Ми заснували нашу компанію у 1999 році в м.Снятин (Івано-Франківська область), за цей час ми встигли чимало, але як багато ще попереду.
На сьогодні наші сади складають 300 га, ми ретельно дотримуємо єкологію та технологію садівництва. Кожного року ми збильшуємо площу наших садів на 30 га, та збільшуючи обсяги і переходячи на новий рівень ми не зраджуємо якості, адже віримо, що запорука нашого успіху та наша унікальна перевага це особливий смак та висока якість наших соковитих яблук та соків.
 
На сьогодні ми вирощюємо 25 сортів яблук. Наші висококваліфіковані агрономи постійно вивчають нові сорти, найкращі з яких ми додаємо до нашої колекції. 
Ми ніколи не зупиняємось і завжди використовуємо новітні технології, так у 2011 році нами збудовано унікальне за своєю технологією сховище для фруктів місткістю 2 тисячі тонн, а у 2012 році нами буде впроваджена найсучасніша садова технологія – інтенсивний сад на краплинному зрошуванні, також влітку 2012 року ми розпочинаємо запуск лінії натуральних свижовіджатих соків ТМ “Aronia” , використовуючи новітні австрійські технології.
Поделиться:
Отзывы и вопросы о ПП Арония
Авторизуйся, чтобы оставить отзыв:
Подписаться на новые отзывы
Подписаться на новые отзывы
Дальнейшие инструкции отправлены на указанный Email
Подписаться на рассылку
Введите количество товара