Характеристики Бинт эластичный медицинский средней растяжимости 1мх10см Medtextile 1шт.
| Название (укр.) | Бинт еластичний медичний середньої розтяжності 1мх10см Medtextile 1шт |
|---|---|
| Краткое название (укр.) | Бинт еластичний 1мх10см Medtextile 1шт |
| Альтернативное наименование (укр) | Бинт еластичний Medtextile медичний середньої розтяжності 1м*10см 1шт |
| Альтернативное наименование (англ) | Elastic bandage Medtextile medical medium elasticity 1m*10cm 1pc |
| Нет внутренней упаковки | ДА |
|---|
| 4820137293924 | |
|---|---|
| Высота, см | 10.1 |
| Глубина, см | 4.1 |
| Ширина, см | 4.1 |
| Вес брутто, кг | 0.032 |
| 14820137293921 | Коробка (10 шт) |
| Высота, см | 9.1 |
| Глубина, см | 36.8 |
| Ширина, см | 14.8 |
| Вес брутто, кг | 0.354 |
| Признак выкладки шоубокс | НЕТ |
| Вес нетто, пустой box, кг | 0.034 |
|---|
| Тип транспортной тары | МЕШОК |
|---|---|
| Материал транспортной тары | ПОЛИЭТИЛЕНОВАЯ |
| Органический продукт | НЕТ |
|---|---|
| Акцизный товар | НЕТ |
| Вид продукции | БИНТ |
|---|---|
| Весовой товар | НЕТ |
| Количество, шт. | 1 |
| Рекомендованные способы применения/употребления (ua) | Для профілактики та лікування варикозної хвороби верхніх та нижніх кінцівок, попередження виникнення тромбофлебіту поверхневих і тромбозу глибоких вен. Бинт накладають для профілактики або лікування травм і захворювань суглобів: він знімає навантаження з пошкодженого суглоба, фіксує, зігріває, знижує набряклість, припиняючи розвиток запальних процесів і захищає від травм під час занять спортом, важкої фізичної роботи, при тривалих статичних навантаженнях |
| Рекомендованные способы применения/употребления (en) | For prevention and treatment of varicose disease of upper and lower limbs, prevention of superficial phlebitis and deep vein thrombosis. The bandage is applied for the prevention or treatment of injuries and joint diseases: it relieves the load from the injured joint, fixes, warms, reduces swelling, stops the development of inflammatory processes and protects from injuries during sports, heavy physical work, and prolonged static loads |