Характеристики Арахіс смажений солоний зі смаком телятини з аджикою ТМ "1" м/у 80г.
| Назва (укр.) | Арахіс смажений солоний зі смаком телятини з аджикою ТМ "1" м/у 80г |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Арахіс смак телятин з аджикою ТМ "1" 80г |
| Альтернативне найменування (укр) | Арахіс ТМ "1" смажений солоний зі смаком телятини з аджикою 80г |
| Альтернативне найменування (англ) | Peanut TM "1" roasted salted with veal with adjika flavor 80g |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823096520674 | |
|---|---|
| Висота, см | 20.5 |
| Глибина, см | 2 |
| Ширина, см | 9.9 |
| Вага брутто, кг | 0.082 |
| 2714663040003 (приватний штрихкод) | Коробка (30 шт) |
| Висота, см | 16.0 |
| Глибина, см | 28.8 |
| Ширина, см | 18.2 |
| Вага брутто, кг | 2.528 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.068 |
|---|
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 49.3 |
|---|---|
| Калорійність, кДж/100г | 2452 |
| ккал/100г | 592 |
| Сіль, г/100г | 2 |
| Метод обробки | СМАЖЕНИЙ |
|---|---|
| Органічний продукт | НІ |
| Акцизний товар | НІ |