Характеристики Батон нарізаний Дорожній Люботинський м/у 0.4кг.
| Назва (рос.) | Батон нарезанный Дорожный Люботинський м/у 0.4кг |
|---|---|
| Назва (укр.) | Батон нарізаний Дорожній Люботинський м/у 0.4кг |
| Коротка назва (рос.) | Батон нарез Дорожный Люботинський 0.4кг |
| Коротка назва (укр.) | Батон наріз Дорожній Люботинський 0.4кг |
| Альтернативне найменування (рос) | Батон Люботинський Дорожный нарезанный 0.4кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Батон Люботинський Дорожній нарізаний 0.4кг |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820139030220 | |
|---|---|
| Висота, см | 30.3 |
| Глибина, см | 8.0 |
| Ширина, см | 12.0 |
| Вага брутто, кг | 0.404 |
| 94820139030223 | Коробка (0.40 кг) |
| Висота, см | 8.0 |
| Глибина, см | 30.3 |
| Ширина, см | 11.9 |
| Вага брутто, кг | 0.404 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
|---|
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 2.3 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 7.8 |
| Вуглеводи, г/100г | 53.3 |
| Калорійність, ккал/100г | 275 |
| ГМО | НІ |
|---|---|
| Органічний продукт | НІ |
| Підходить вегетаріанцям | ТАК |
| Підходить веганам | ТАК |