Характеристики Ковбаса Баварія Gremio de la carne н/к в/у 0.4кг.
| Актуальність даних 365 | 2022-02-16 |
|---|
| Назва (укр.) | Ковбаса Баварія Gremio de la carne н/к в/у 0.4кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Ковбаса Баварія Gremio de la carne 0.4кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Ковбаса Gremio de la carne Баварія напівкопчена 0.4кг |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823079003651 | |
|---|---|
| Висота, см | 31.1 |
| Глибина, см | 4.5 |
| Ширина, см | 6.2 |
| Вага брутто, кг | 0.420 |
| 14823079003658 | Коробка (16 шт) |
| Висота, см | 13.2 |
| Глибина, см | 39.0 |
| Ширина, см | 29.0 |
| Вага брутто, кг | 6.886 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.29 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 30 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 13 |
| Вуглеводи, г/100г | 0.2 |
| Калорійність, кДж/100г | 1350.6 |
| ккал/100г | 322.8 |