Характеристики Бинт стерильний марлевий медичний 5мх10см №17 Моя Аптечка 1шт.
| Актуальність даних 365 | 2026-10-10 |
|---|
| Назва (укр.) | Бинт стерильний марлевий медичний 5мх10см №17 Моя Аптечка 1шт |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Бинт стерильний 5мх10см Моя Аптечка 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Бинт Моя Аптечка №17 стерильний марлевий медичний 5м*10см 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Bandage Moia Aptechka №17 sterile gauze medical 5м*10cm 1pc |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820127561101 | |
|---|---|
| Висота, см | 3.8 |
| Глибина, см | 2.4 |
| Ширина, см | 13.3 |
| Вага брутто, кг | 0.012 |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
|---|
| Органічний продукт | НІ |
|---|
| Вид продукції | БИНТ |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Для застосування в медичній практиці. Оболонку розрізати по вирізу |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | For use in medical practice. Cut the shell along the notch |
| ТзОВ "Представництво Баум Фарм ГмбХ" | |||
| ТзОВ "Представництво Баум Фарм ГмбХ" | |||