Характеристики Борошно пшеничне Київмлин в/с м/у 5кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-03-25 |
|---|
| Назва (рос.) | Мука пшеничная Київмлин в/с м/у 5кг |
|---|---|
| Назва (укр.) | Борошно пшеничне Київмлин в/с м/у 5кг |
| Коротка назва (рос.) | Мука пшеничная Київмлин в/с м/у 5кг |
| Коротка назва (укр.) | Борошно пшеничне Київмлин в/с м/у 5кг |
| Альтернативне найменування (рос) | Мука пшеничная Київмлин высший сорт 5кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Борошно пшеничне Київмлин вищий сорт 5кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Flour wheat Kyivmlyn highest grade 5kg |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| ТАК | |
| Немає ящика | ТАК |
| ТАК |
| 4820203240036 | |
|---|---|
| Висота, см | 32.9 |
| Глибина, см | 14.1 |
| Ширина, см | 21.3 |
| Вага брутто, кг | 5.020 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
|---|---|
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 1.3 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 12 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 2.4 |
| г/100г | 76.4 |
| Калорійність, кДж/100г | 1552 |
| ккал/100г | 371 |
| Сіль, г/100г | 0 |
| Насичені жири, г/100г | 0.25 |