Характеристики Борошно пшеничне Київмлин в/с м/у 1.8кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-03-25 |
|---|
| Назва (рос.) | Мука пшеничная Київмлин в/с м/у 1.8кг |
|---|---|
| Назва (укр.) | Борошно пшеничне Київмлин в/с м/у 1.8кг |
| Коротка назва (рос.) | Мука пшеничная Київмлин в/с м/у 1.8кг |
| Коротка назва (укр.) | Мука пшеничная Київмлин в/с м/у 1.8кг |
| Альтернативне найменування (рос) | Мука пшеничная Київмлин высший сорт 1.8кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Борошно пшеничне Київмлин вищий сорт 1.8кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Wheat flour Kyivmlyn highest grade 1.8kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|---|
| ТАК |
| 4820203240081 | |
|---|---|
| Висота, см | 20.6 |
| Глибина, см | 9.8 |
| Ширина, см | 13.2 |
| Вага брутто, кг | 1.816 |
| 4823103602508 | Коробка (6 шт) |
| Висота, см | 18.6 |
| Глибина, см | 29.8 |
| Ширина, см | 25.6 |
| Вага брутто, кг | 10.956 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.06 |
|---|---|
| кг | 0.054 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ВЕРТИКАЛЬНА |
| Тип транспортної тари | УПАКОВКА ЗІ ЗБІЖНОЇ ПЛІВКИ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ПОЛІЕТИЛЕНОВА |
| Жири, г/100г | 1.3 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 12 |
| Вуглеводи, г/100г | 76.4 |
| з яких цукри, г/100г | 2.4 |
| Калорійність, ккал/100г | 371 |
| кДж/100г | 1552 |
| Сіль, г/100г | 0 |
| Насичені жири, г/100г | 0.25 |