Характеристики Корм сухий повнораціонний для дорослих кішок Свіжа індичка та лосось Sensitive Care Brit м/у 2кг.
| Назва (рос.) | Корм сухой полнорационный для взрослых кошек Свежая индейка и лосось Sensitive Care Brit м/у 2кг |
|---|---|
| Назва (укр.) | Корм сухий повнораціонний для дорослих кішок Свіжа індичка та лосось Sensitive Care Brit м/у 2кг |
| Коротка назва (рос.) | Корм сухой Свеж индей и лосось Brit 2кг |
| Коротка назва (укр.) | Корм сухий Свіж індич та лосос Brit 2кг |
| Альтернативне найменування (рос) | Корм сухой Brit Care Sensitive Fresh Свежая индейка и лосось полнорационный для взрослых кошек 2кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Корм сухий Brit Care Sensitive Fresh Свіжа індичка та лосось повнораціонний для дорослих кішок 2кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Dry food Brit Care Sensitive Fresh turkey and salmon complete for adult cats 2kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|---|
| ТАК | |
| Немає ящика | ТАК |
| 8595602540709 | |
|---|---|
| Висота, см | 34.5 |
| Глибина, см | 10.7 |
| Ширина, см | 22.9 |
| Вага брутто, кг | 2.054 |
| 8595602540983 | Коробка (6 шт) |
| Висота, см | 26.6 |
| Глибина, см | 40.7 |
| Ширина, см | 39.5 |
| Вага брутто, кг | 13.260 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.924 |
|---|
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ | |
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| КАРТОННА |
| Калорійність, ккал/кг | 3860 |
|---|---|
| Таурин (C₂H₇NO₃S), мг/кг | 2500 |
| Волога, % | 10 |
| Сира клітковина, % | 1.5 |
| Сира зола, % | 7.5 |
| Сирий протеїн, % | 32 |
| Сирий жир, % | 16 |
| Цинк (Zn), мг/кг | 120 |
|---|---|
| Мідь (Cu), мг/кг | 10 |
| Залізо (Fe), мг/кг | 45 |
| Марганець (Mn), мг/кг | 55 |
| Селен (Se), мг/кг | 0.2 |
| Магній (Mg), % | 0.08 |
| Кальцій (Ca), % | 1.2 |
| Фосфор (P), % | 0.9 |
| ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Є-ЗОО: МИ ЛЮБИМО ТВАРИН" | На карті | ||
| ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Є-ЗОО: МИ ЛЮБИМО ТВАРИН" | |||