Характеристики Булочка Вишенька Теремно м/у 0.1кг.
| Актуальність даних 365 | 2024-05-16 |
|---|
| Назва (укр.) | Булочка Вишенька Теремно м/у 0.1кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Булочка Вишенька Теремно м/у 0.1кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Булочка Теремно Вишенька 0.1кг |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820043071272 | |
|---|---|
| Висота, см | 11.2 |
| Глибина, см | 4.3 |
| Ширина, см | 13.5 |
| Вага брутто, кг | 0.112 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
|---|
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 5.2 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 6.4 |
| Вуглеводи, г/100г | 56.7 |
| з яких цукри, г/100г | 21.6 |
| Калорійність, кДж/100г | 1251 |
| ккал/100г | 299 |
| Сіль, г/100г | 0.55 |
| Насичені жири, г/100г | 1.1 |
| ПрАТ "Теремно Хліб" | |||
| ПрАТ "Теремно Хліб" | |||