Характеристики Булочки Здобушка Одеський хлібозавод №4 м/у 2х0.09кг.
| Актуальність даних 365 | 2022-10-29 |
|---|
| Назва (укр.) | Булочки Здобушка Одеський хлібозавод №4 м/у 2х0.09кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Булочки Здобушка Одеський ХЗ №4 2х0.09кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Булочки Одеський хлібозавод №4 Здобушка 2*0.09кг/уп |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| ТАК | |
| Немає ящика | ТАК |
| ТАК |
| 4823100201940 | |
|---|---|
| Висота, см | 23.3 |
| Глибина, см | 5.8 |
| Ширина, см | 11.6 |
| Вага брутто, кг | 0.194 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
|---|
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| ВІДСУТНЯ | |
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 7.3 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 8.2 |
| Вуглеводи, г/100г | 59.7 |
| Калорійність, кДж/100г | 1418 |
| ккал/100г | 339 |
| Черкасихліб ЛТД | На карті | ||
| Черкасихліб ЛТД | |||
| ТОВ "Одеський хлібозавод №4" | На карті | ||
| ТОВ "Одеський хлібозавод №4" | |||