Характеристики Чемодан 51х30.5х79.5см №GSB4362-11 Golden Apple Lather Co. 1шт.
| Назва (рос.) | Чемодан 51х30.5х79.5см №GSB4362-11 Golden Apple Lather Co. 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Чемодан 51х30.5х79.5см №GSB4362-11 Golden Apple Lather Co. 1шт |
| Коротка назва (рос.) | Чемодан GSB4362-11 GoldenAppleLather 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Чемодан GSB4362-11 GoldenAppleLather 1шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Чемодан Golden Apple Lather Co. №GSB4362-11 51*30.5*79.5см 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Чемодан Golden Apple Lather Co. №GSB4362-11 51*30.5*79.5см 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Suitcase Golden Apple Lather Co. №GSB4362-11 51*30.5*79.5cm 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 250011407194 (приватний штрихкод) | |
|---|---|
| Висота, см | 77.0 |
| Глибина, см | 30.5 |
| Ширина, см | 50 |
| Вага брутто, кг | 4.182 |
| 10250011407191 (приватний штрихкод) | Коробка (1 шт) |
| Висота, см | 77.0 |
| Глибина, см | 50.0 |
| Ширина, см | 30.5 |
| Вага брутто, кг | 10.476 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 6.294 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ВЕРТИКАЛЬНА |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Органічний продукт | НІ |
|---|
| Вид продукції | ВАЛІЗА |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Вік споживача, ДОРОСЛИЙ | ТАК |
| Стать | УНІСЕКС |
| Матеріал, метал | ТАК |
| abs-пластик | ТАК |
| поліестер | ТАК |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Застосовувати тільки за призначенням. У разі забруднення рекомендовано протерти вологою ганчіркою і просушити. Рекомендоване максимальне навантаження: не більше ніж 12кг |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ru) | Применять только по назначению. В случае загрязнения рекомендовано протереть влажной тряпкой и просушить. Рекомендуемая максимальная нагрузка: не более чем 12кг |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | Use only for the intended purpose. In case of contamination, wipe with a damp cloth and dry. Recommended maximum load: no more than 12kg |