Характеристики Кільця цибулеві глибокої заморозки паніровані нарізані кубиками Farm Frites м/у 1кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-04-24 |
|---|
| Назва (рос.) | Кольца луковые глубокой заморозки панированные нарезанные кубиками Farm Frites м/у 1кг |
|---|---|
| Назва (укр.) | Кільця цибулеві глибокої заморозки паніровані нарізані кубиками Farm Frites м/у 1кг |
| Коротка назва (рос.) | Кольца луковые заморожен Farm Frites 1кг |
| Коротка назва (укр.) | Кільця цибулеві заморозк Farm Frites 1кг |
| Альтернативне найменування (рос) | Кольца луковые Farm Frites панированные нарезанные кубиками глубокой заморозки 1кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Кільця цибулеві Farm Frites паніровані нарізані кубиками глибокої заморозки 1кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Onion rings Farm Frites breaded diced deep-frozen 1kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 8710679022860 | |
|---|---|
| Висота, см | 32.4 |
| Глибина, см | 6.1 |
| Ширина, см | 28.5 |
| Вага брутто, кг | 1.026 |
| 8710679022877 | Коробка (6 шт) |
| Висота, см | 19.6 |
| Глибина, см | 39.8 |
| Ширина, см | 30.2 |
| Вага брутто, кг | 6.466 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.31 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Тара транспортної упаковки | КАРТОН |
| Жири, г/100г | 9 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 3.6 |
| Вуглеводи, г/100г | 28 |
| з яких цукри, г/100г | 4.5 |
| Калорійність, ккал/100г | 215 |
| кДж/100г | 901 |
| Сіль, г/100г | 0.74 |
| Насичені жири, г/100г | 1.9 |
| Торгова фірма "Рудь" | На карті | ||
| Торгова фірма "Рудь" | |||