Характеристики Слойка теремнівська з сирним продуктом Теремно м/у 0.1кг.
| Актуальність даних 365 | 2026-03-31 |
|---|
| Назва (укр.) | Слойка теремнівська з сирним продуктом Теремно м/у 0.1кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Слойка теремнівська з сирн Теремно 0.1кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Слойка Теремно теремнівська з сирним продуктом 0.1кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Puff Teremno Teremnivska with cheese product 0.1kg |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820043073177 | |
|---|---|
| Висота, см | 20.4 |
| Глибина, см | 3.9 |
| Ширина, см | 13.1 |
| Вага брутто, кг | 0.128 |
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 22.5 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 5.9 |
| Вуглеводи, г/100г | 44.1 |
| з яких цукри, г/100г | 13.5 |
| Калорійність, ккал/100г | 403 |
| Сіль, г/100г | 0.48 |
| Насичені жири, г/100г | 0.5 |
| ГМО | НІ |
|---|---|
| Органічний продукт | НІ |
| Акцизний товар | НІ |
| ПрАТ "Теремно Хліб" | |||
| ПрАТ "Теремно Хліб" | |||