Характеристики Цукерки желейні з начинкою Toffix Fruit Elvan м/у 1кг.
| Актуальність даних 365 | 2026-04-10 |
|---|
| Назва (укр.) | Цукерки желейні з начинкою Toffix Fruit Elvan м/у 1кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Цукерки желейні Toffix Fruit Elvan 1кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Цукерки желейні Elvan Toffix Fruit з начинкою 1кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Jelly candies Elvan Toffix Fruit with filling 1kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|---|
| ТАК |
| 8693029030077 | |
|---|---|
| Висота, см | 25.5 |
| Глибина, см | 6.7 |
| Ширина, см | 18.6 |
| Вага брутто, кг | 1.010 |
| 8693029990128 | Коробка (6 шт) |
| Висота, см | 19.6 |
| Глибина, см | 56.2 |
| Ширина, см | 27.4 |
| Вага брутто, кг | 8.616 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.494 |
|---|---|
| кг | 2.556 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ВЕРТИКАЛЬНА |
| ГОРИЗОНТАЛЬНА | |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ | |
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| КАРТОННА |
| Калорійність, кДж/100г | 395 |
|---|
| Торговий Дім "Бойчак" | На карті | ||
| Торговий Дім "Бойчак" | |||
| Продмаркет-трейд | |||
| Продмаркет-трейд | |||