Характеристики Цукор білий кристалічний ТМ "1" м/у 5кг.
| Назва (укр.) | Цукор білий кристалічний ТМ "1" м/у 5кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Цукор білий кристалічний ТМ "1" 5кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Цукор ТМ "1" білий кристалічний 5кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Sugar TM "1" white crystalline 5kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823096501390 | |
|---|---|
| Висота, см | 34.5 |
| Глибина, см | 11.4 |
| Ширина, см | 21.2 |
| Вага брутто, кг | 5.036 |
| 14823096501397 | Коробка (4 шт) |
| Висота, см | 19.4 |
| Глибина, см | 50.9 |
| Ширина, см | 34.8 |
| Вага брутто, кг | 20.182 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.038 |
|---|
| Тип транспортної тари | МІШОК |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ПОЛІЕТИЛЕНОВА |
| Жири, г/100г | 0 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 0 |
| Вуглеводи, г/100г | 99.8 |
| з яких цукри, г/100г | 99.8 |
| Калорійність, ккал/100г | 399 |
| кДж/100г | 1697 |
| Сіль, г/100г | 0 |
| Насичені жири, г/100г | 0 |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |