Характеристики Цукор природний Diamant м/у 1кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-05-06 |
|---|
| Назва (рос.) | Сахар природный Diamant м/у 1кг |
|---|---|
| Назва (укр.) | Цукор природний Diamant м/у 1кг |
| Коротка назва (рос.) | Сахар природный Diamant м/у 1кг |
| Коротка назва (укр.) | Цукор природний Diamant м/у 1кг |
| Альтернативне найменування (рос) | Сахар Diamant природный 1кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Цукор Diamant природний 1кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Sugar Diamant natural 1kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820146300392 | |
|---|---|
| Висота, см | 22.3 |
| Глибина, см | 7.1 |
| Ширина, см | 13.0 |
| Вага брутто, кг | 1.004 |
| 4820146300170 | Коробка (10 шт) |
| Висота, см | 11.0 |
| Глибина, см | 35.6 |
| Ширина, см | 31.6 |
| Вага брутто, кг | 10.086 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.046 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Тип транспортної тари | МІШОК |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ПОЛІЕТИЛЕНОВА |
| Жири, г/100г | 0 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 0 |
| Вуглеводи, г/100г | ≥93 |
| з яких цукри, г/100г | ≥93 |
| Калорійність, кДж/100г | ≥1553.1 |
| ТзОВ "Радехівський Цукор" | |||
| ТзОВ "Радехівський Цукор" | |||