Характеристики Іграшка для дітей від 12місяців 12 см №FѴ35055 Маленькі цуценята CuteKins 1шт в ассорт.
| Актуальність даних 365 | 2027-05-11 |
|---|
| Назва (рос.) | Игрушка для детей от 12месяцев 12см №FѴ35055 Маленькие щенки CuteKins 1шт в ассорт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Іграшка для дітей від 12місяців 12 см №FѴ35055 Маленькі цуценята CuteKins 1шт в ассорт |
| Коротка назва (рос.) | Игрушка 12 см Маленьк щенки CuteKins 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Іграшка 12см Мален цуценята CuteKins 1шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Игрушка CuteKins Маленькие щенки №FѴ35055 12см для детей от 12-ти месяцев в ассортименте 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Іграшка CuteKins Маленькі цуценята №FѴ35055 12см для дітей від 12-ти місяців в асортименті 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Toy CuteKins Little puppies №FѴ35055 12cm for children from 12 months in assortment 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 884978350554 | |
|---|---|
| Висота, см | 13.5 |
| Глибина, см | 10.6 |
| Ширина, см | 11.1 |
| Вага брутто, кг | 0.060 |
| 10884978350551 | Коробка (12 шт) |
| Висота, см | 15.6 |
| Глибина, см | 37.0 |
| Ширина, см | 24.6 |
| Вага брутто, кг | 1.264 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.544 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ВЕРТИКАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
| ТОВ "Той-Той Трейд" | На карті | ||
| ТОВ "Той-Той Трейд" | |||