Характеристики Іграшка м'яка дитяча 20см №39285 Єнот Sneaky Squish-A-Boos TY 1шт.
| Актуальність даних 365 | 2027-03-30 |
|---|
| Назва (рос.) | Игрушка мягкая детская 20см №39285 Енот Sneaky Squish-A-Boos TY 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Іграшка м'яка дитяча 20см №39285 Єнот Sneaky Squish-A-Boos TY 1шт |
| Коротка назва (рос.) | Игрушка мягк №39285 Енот Sneaky TY 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Іграшка м'яка №39285 Єнот Sneaky TY 1шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Игрушка мягкая TY Squish-A-Boos Енот Sneaky №39285 20см детская 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Іграшка м'яка TY Squish-A-Boos Єнот Sneaky №39285 20см дитяча 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Soft toy TY Squish-A-Boos Raccoon Sneaky №39285 20cm for children 1pc |
| 008421392858 | |
|---|---|
| Висота, см | 24 |
| Глибина, см | 13.2 |
| Ширина, см | 20.0 |
| Вага брутто, кг | 0.154 |
| 20084213928584 | Спайка (2 шт) |
| Висота, см | 14.3 |
| Глибина, см | 27.6 |
| Ширина, см | 15.7 |
| Вага брутто, кг | 0.310 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| 10084213928587 | Коробка (10 шт) |
| Висота, см | 26.4 |
| Глибина, см | 40.6 |
| Ширина, см | 26.0 |
| Вага брутто, кг | 1.910 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.36 |
|---|---|
| Вага нетто, порожній inner-pack, кг | 0.002 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Органічний продукт | НІ |
|---|
| Вид продукції | ІГРАШКА М'ЯКА |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| ТОВ "Бонтой" | |||
| ТОВ "Бонтой" | |||