Характеристики Ковбаса варена з м'яса птиці До пюре Верест 1с м/у 0.5кг.
| Актуальність даних 365 | 2026-06-09 |
|---|
| Назва (укр.) | Ковбаса варена з м'яса птиці До пюре Верест 1с м/у 0.5кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Ковбаса варена До пюре Верест 1с 0.5кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Ковбаса Верест До пюре варена з м'яса птиці перший сорт 0.5кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Sausage Verest To puree boiled from poultry meat 1 grade 0.5kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823079700178 | |
|---|---|
| Висота, см | 20.6 |
| Глибина, см | 6.2 |
| Ширина, см | 6.2 |
| Вага брутто, кг | 0.518 |
| 14823079700175 | Коробка (10 шт) |
| Висота, см | 16.0 |
| Глибина, см | 30.4 |
| Ширина, см | 26.6 |
| Вага брутто, кг | 5.404 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.224 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | НАСИПОМ |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | ≤25 |
|---|---|
| Білки, г/100г | ≥10 |
| Вуглеводи, г/100г | 2.3 |
| з яких цукри, г/100г | 0.2 |
| Калорійність, кДж/100г | 1320 |
| ккал/100г | 316 |
| Сіль, г/100г | 2.1 (+/-0.15) |
| Насичені жири, г/100г | 8.3 |