Характеристики Дошка кухонна бамбук 30х22х1.8см №HB-H615 Home Hausberg 1шт.
| Назва (укр.) | Дошка кухонна бамбук 30х22х1.8см №HB-H615 Home Hausberg 1шт |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Дошка кухонна №HB-H615 Hausberg 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Дошка кухонна Hausberg Home №HB-H615 бамбук 30*22*1.8см 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Kitchen board Hausberg Home №HB-H615 bamboo 30*22*1.8cm 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 6423808025008 | |
|---|---|
| Висота, см | 34.5 |
| Глибина, см | 1.8 |
| Ширина, см | 22.1 |
| Вага брутто, кг | 0.706 |
| 2714073930109 (приватний штрихкод) | Коробка (10 шт) |
| Висота, см | 21.9 |
| Глибина, см | 39.0 |
| Ширина, см | 29.1 |
| Вага брутто, кг | 7.224 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.164 |
|---|
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Акцизний товар | НІ |
|---|
| Форма | ПРЯМОКУТНА |
|---|---|
| Вид продукції | ДОШКА ОБРОБНА |
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Матеріал, бамбук | ТАК |