Характеристики Дошка гнучка №1 Еталон-С 242х172х2мм 1шт.
| Назва (укр.) | Дошка гнучка №1 Еталон-С 242х172х2мм 1шт |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Дошка гнучка №1 Еталон-С 242х172х2мм 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Дошка Еталон-С №1 гнучка 242*172*2мм 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Board Etalon-S №1 flexible 242*172*2mm 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820172141143 | |
|---|---|
| Висота, см | 24 |
| Глибина, см | 0.4 |
| Ширина, см | 16.9 |
| Вага брутто, кг | 0.066 |
| 2713390430002 (приватний штрихкод) | Коробка (10 шт) |
| Висота, см | 3.1 |
| Глибина, см | 27.8 |
| Ширина, см | 17.9 |
| Вага брутто, кг | 0.712 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.052 |
|---|
| Матеріал транспортної тари | ПОЛІЕТИЛЕНОВА |
|---|
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
| Форма | ПРЯМОКУТНА |
|---|---|
| Вид продукції | ДОШКА ОБРОБНА |
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Матеріал, поліпропілен | ТАК |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Використовується для нарізання м'яса, овочів, хліба та інших продуктів |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | Used for cutting meat, vegetables, bread, and other products |