Характеристики Ковбаса Дрогобицька Бердянський м'ясокомбінат н/к в/у 0.28кг.
| Актуальність даних 365 | 2022-08-25 |
|---|
| Назва (рос.) | Колбаса Дрогобычская Бердянський м'ясокомбінат п/к в/у 0.28кг |
|---|---|
| Назва (укр.) | Ковбаса Дрогобицька Бердянський м'ясокомбінат н/к в/у 0.28кг |
| Коротка назва (рос.) | Колбаса Дрогобыч Бердянський МК 0.28кг |
| Коротка назва (укр.) | Ковбаса Дрогобицьк Бердянський МК 0.28кг |
| Альтернативне найменування (рос) | Колбаса Бердянський м'ясокомбінат Дрогобычская полукопченая 0.28кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Ковбаса Бердянський м'ясокомбінат Дрогобицька напівкопчена 0.28кг |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820165401261 | |
|---|---|
| Висота, см | 14.4 |
| Глибина, см | 5.1 |
| Ширина, см | 5.7 |
| Вага брутто, кг | 0.294 |
| 9920000007650 (приватний штрихкод) | Коробка (15 шт) |
| Висота, см | 15.6 |
| Глибина, см | 38.4 |
| Ширина, см | 23.6 |
| Вага брутто, кг | 4.546 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.2 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | ≤30 |
|---|---|
| Білки, г/100г | ≥13 |
| Вуглеводи, г/100г | ≤0.1 |
| Калорійність, ккал/100г | 332 |
| кДж/100г | 1348 |