Характеристики Чайник електричний 900Вт 1л №МG-496 Magio 1шт.
| Назва (рос.) | Чайник электрический 900Вт 1л №МG-496 Magio 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Чайник електричний 900Вт 1л №МG-496 Magio 1шт |
| Коротка назва (рос.) | Чайник электр 900Вт 1л №МG-496 Magio 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Чайник електр 900Вт 1л №МG-496 Magio 1шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Чайник электрический Magio №МG-496 900Вт 1л 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Чайник електричний Magio №МG-496 900Вт 1л 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Electric kettle Magio №МG-496 900W 1L 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 6950220214968 | |
|---|---|
| Висота, см | 20.3 |
| Глибина, см | 20.0 |
| Ширина, см | 20 |
| Вага брутто, кг | 0.998 |
| 16950220214965 | Коробка (12 шт) |
| Висота, см | 42.0 |
| Глибина, см | 62.4 |
| Ширина, см | 41.8 |
| Вага брутто, кг | 13.056 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 1.08 |
|---|
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
| Ваговий товар | НІ |
|---|---|
| Кількість, шт. | 1 |
| Колір | ЧОРНИЙ |