Характеристики Лампа світлодіодна 6W E27 4000K LED Eurolamp 1шт.
| Актуальність даних 365 | 2022-02-12 |
|---|
| Назва (рос.) | Лампа светодиодная 6W E27 4000K LED Eurolamp 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Лампа світлодіодна 6W E27 4000K LED Eurolamp 1шт |
| Коротка назва (рос.) | Лампа светодиод 6W E27 LED Eurolamp 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Лампа світлодіод 6W E27 LED Eurolamp 1шт |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|---|
| ТАК |
| 4260484998613 | |
|---|---|
| Висота, см | 12.2 |
| Глибина, см | 4 |
| Ширина, см | 3.8 |
| Вага брутто, кг | 0.028 |
| 4260484998873 | Коробка (10 шт) |
| Висота, см | 4.2 |
| Глибина, см | 20.6 |
| Ширина, см | 19.6 |
| Вага брутто, кг | 0.288 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.008 |
|---|
| Вид продукції | ЛАМПА СВІТЛОДІОДНА |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Напруга, В | 175 - 265 |
|---|---|
| Тип патрона | Е27 |