Характеристики Форма для піци низька 280мм Металворкшоп 1шт.
| Актуальність даних 365 | 2022-03-16 |
|---|
| Назва (рос.) | Форма для пиццы низкая 280мм Металворкшоп 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Форма для піци низька 280мм Металворкшоп 1шт |
| Коротка назва (рос.) | Форма для пиццы 280мм Металворкшоп 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Форма для піци 280мм Металворкшоп 1шт |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|---|
| ТАК |
| 4820116630535 | |
|---|---|
| Висота, см | 29.6 |
| Глибина, см | 1.9 |
| Ширина, см | 29.5 |
| Вага брутто, кг | 0.190 |
| 14820116630532 | Коробка (50 шт) |
| Висота, см | 32.0 |
| Глибина, см | 31.0 |
| Ширина, см | 20.2 |
| Вага брутто, кг | 10.044 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.158 |
|---|
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
| Вид продукції | ФОРМА ДЛЯ ВИПІЧКИ |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Матеріал, нержавіюча сталь | ТАК |