Характеристики Серветки целюлозні вологопоглинаючі 15.7х16см Аккорд Фрекен Бок 8шт.
| Актуальність даних 365 | 2027-04-30 |
|---|
| Назва (рос.) | Салфетки целлюлозные влаговпитывающие 15.7х16см Аккорд Фрекен Бок 8шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Серветки целюлозні вологопоглинаючі 15.7х16см Аккорд Фрекен Бок 8шт |
| Коротка назва (рос.) | Салфетки влаговпит Аккорд Фрекен Бок 8шт |
| Коротка назва (укр.) | Серветки вологопог Аккорд Фрекен Бок 8шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Салфетки Фрекен Бок Аккорд целлюлозные влаговпитывающие 15.7*16см 8шт/уп |
| Альтернативне найменування (укр) | Серветки Фрекен Бок Аккорд целюлозні вологопоглинаючі 15.7*16см 8шт/уп |
| Альтернативне найменування (англ) | Napkins Freken Bok Accord cellulose moisture absorbers 15.7*16cm 8pcs/pack |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823071646610 | |
|---|---|
| Висота, см | 21.1 |
| Глибина, см | 4.3 |
| Ширина, см | 17.1 |
| Вага брутто, кг | 0.106 |
| 4823071646603 | Коробка (26 шт) |
| Висота, см | 36.2 |
| Глибина, см | 40.2 |
| Ширина, см | 24.2 |
| Вага брутто, кг | 2.974 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.218 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Тара транспортної упаковки | КАРТОН |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
|
На карті | ||
| ТОВ "Сервіс Про" | |||