Характеристики Пакет вакуумний Фрекен Бок 60х80см 1шт.
| Актуальність даних 365 | 2026-04-22 |
|---|
| Назва (укр.) | Пакет вакуумний Фрекен Бок 60х80см 1шт |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Пакет вакуумний Фрекен Бок 60х80см 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Пакет Фрекен Бок вакуумний 60*80см 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Вag Freken Bok vacuum 60*80cm 1pc |
| 4823071653670 | |
|---|---|
| Висота, см | 36.4 |
| Глибина, см | 2.7 |
| Ширина, см | 17.6 |
| Вага брутто, кг | 0.080 |
| 4823071657043 | Спайка (5 шт) |
| Висота, см | 5.9 |
| Глибина, см | 35.7 |
| Ширина, см | 19.5 |
| Вага брутто, кг | 0.420 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| 4823071653663 | Коробка (20 шт) |
| Висота, см | 17.2 |
| Глибина, см | 40.4 |
| Ширина, см | 20.8 |
| Вага брутто, кг | 1.798 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.118 |
|---|---|
| Вага нетто, порожній inner-pack, кг | 0.02 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Органічний продукт | НІ |
|---|
| Вид продукції | ПАКЕТ ДЛЯ РЕЧЕЙ |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | 1. Складати речі застібками всередину, рівномірно розподіляючи вміст по пакету. 2. За допомогою кліпси закрити застібку, візуально контролюючи герметичність замку. 3. Відкачати повітря натисканням на пакет руками, або використанням пилососа, приставивши його до клапану |
|
На карті | ||
| ТОВ "Сервіс Про" | |||