Характеристики Фініки Тунісу сушені з кісточкою Деглет Нур Ronik к/у 1кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-04-14 |
|---|
| Назва (рос.) | Финики Туниса сушеные с косточкой Деглет Нур Ronik к/у 1кг |
|---|---|
| Назва (укр.) | Фініки Тунісу сушені з кісточкою Деглет Нур Ronik к/у 1кг |
| Коротка назва (рос.) | Финики суш с косточ Деглет Нур Ronik 1кг |
| Коротка назва (укр.) | Фініки суш з кісточ Деглет Нур Ronik 1кг |
| Альтернативне найменування (рос) | Финики Ronik Деглет Нур Туниса сушеные с косточкой 1кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Фініки Ronik Деглет Нур Тунісу сушені з кісточкою 1кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Dates Ronik Deglet Dout Tunisia dried with a pit 1kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 6131220201237 | |
|---|---|
| Висота, см | 14.8 |
| Глибина, см | 3.6 |
| Ширина, см | 27.4 |
| Вага брутто, кг | 1.066 |
| 6131220201275 | Коробка (12 шт) |
| Висота, см | 17.8 |
| Глибина, см | 45.6 |
| Ширина, см | 29.2 |
| Вага брутто, кг | 13.434 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.642 |
|---|---|
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Жири, г/100г | 0.5 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 2.5 |
| Вуглеводи, г/100г | 69.5 |
| Калорійність, кДж/100г | 1187 |
| ккал/100г | 278 |
| Клітковина, г/100г | 7.1 |
| Сіль, г/100г | 0.05 |
| Холестерин (C₂₇H₄₆O), г/100г | 0 |
| Цинк (Zn), мг/100г | 0.32 |
|---|---|
| Мідь (Cu), мг/100г | 0.31 |
| Залізо (Fe), мг/100г | 3 |
| Магній (Mg), мг/100г | 58 |
| Натрій (Na), мг/100г | 3 |
| Кальцій (Ca), мг/100г | 62 |
| Фосфор (P), мг/100г | 74 |
| Калій (К), мг/100г | 677 |
| ТОВ "Амбра Імпекс" | |||
| ТОВ "Амбра Імпекс" | |||