Характеристики Пельмені заморожені з яловичиною та свининою Fine Life м/у 1кг.
| Назва (укр.) | Пельмені заморожені з яловичиною та свининою Fine Life м/у 1кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Пельмені з ялович та свин Fine Life 1кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Пельмені Fine Life з яловичиною та свининою заморожені 1кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Dumplings Fine Life with beef and pork frozen 1kg |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820293122816 | |
|---|---|
| Висота, см | 25 |
| Глибина, см | 6.5 |
| Ширина, см | 21.7 |
| Вага брутто, кг | 1.008 |
| Жири, г/100г | 12 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 10 |
| Вуглеводи, г/100г | 26.2 |
| з яких цукри, г/100г | 1 |
| Калорійність, ккал/100г | 253 |
| кДж/100г | 1057 |
| Сіль, г/100г | 0.9 |
| Насичені жири, г/100г | 4.8 |
| Містить глютен | ТАК |
|---|---|
| Органічний продукт | НІ |
| Підходить вегетаріанцям | НІ |
| Підходить веганам | НІ |
| Заморожена продукція | ТАК |
|---|---|
| Вид продукції | ПЕЛЬМЕНІ |
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Начинка | СВИНИНА-ЯЛОВИЧИНА |
| ТУ У | 10.8-40292090-001:2016 |
|---|---|
| ПДВ, % | 20 |
| Код УКТ ЗЕД | 1902209900 {інші} |