Характеристики Форма для льоду 245х11х25мм №101004300 Excellent Houseware 1шт в асорт.
| Назва (укр.) | Форма для льоду 245х11х25мм №101004300 Excellent Houseware 1шт в асорт |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Форма д/льоду №101004300 ExcelHousew 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Форма для льоду Excellent Houseware №101004300 245*11*25мм в асортименті 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Ice mold Excellent Houseware №101004300 245*11*25mm in assortment 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 8720573914055 | |
|---|---|
| Висота, см | 29.8 |
| Глибина, см | 3 |
| Ширина, см | 11.4 |
| Вага брутто, кг | 0.070 |
| 8721037329194 | Коробка (24 шт) |
| Висота, см | 23.0 |
| Глибина, см | 31.4 |
| Ширина, см | 25.8 |
| Вага брутто, кг | 1.850 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.170 |
|---|---|
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Органічний продукт | НІ |
|---|
| Вид продукції | ФОРМА ДЛЯ ЛЬОДУ |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Розмір, мм | 245х117х25 |
| Матеріал, поліпропілен | ТАК |
| термопластична гума (TPR) | ТАК |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Використовувати за призначенням |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | Use as intended |
| ПДВ, % | 20 |
|---|---|
| Код УКТ ЗЕД | 3924100000 {посуд столовий та кухонний, прибори столові та кухонне приладдя} |