Характеристики Форма силіконова для випікання торта 28x3.5см №BMG156 BMG House 1шт.
| Назва (рос.) | Форма силиконовая для выпекания торта 28x3.5см №BMG156 BMG House 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Форма силіконова для випікання торта 28x3.5см №BMG156 BMG House 1шт |
| Коротка назва (рос.) | Форма силиконовая №BMG156 BMG House 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Форма силіконова №BMG156 BMG House 1шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Форма BMG House №BMG156 силиконовая для выпекания торта 28*3.5см 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Форма BMG House №BMG156 силіконова для випікання торта 28*3.5см 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Form BMG House №BMG156 silicone for baking a cake 28*3.5cm 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 8681475351563 | |
|---|---|
| Висота, см | 26.8 |
| Глибина, см | 4.2 |
| Ширина, см | 27.8 |
| Вага брутто, кг | 0.164 |
| 2713710220122 (приватний штрихкод) | Коробка (12 шт) |
| Висота, см | 25.1 |
| Глибина, см | 31.4 |
| Ширина, см | 30.3 |
| Вага брутто, кг | 2.356 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.388 |
|---|
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
| Форма | КРУГЛА |
|---|---|
| Вид продукції | ФОРМА ДЛЯ ВИПІЧКИ |
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Матеріал, силікон | ТАК |