Характеристики Ганчірка з мікрофібри 30х30см Universal CarLife 1шт.
| Назва (рос.) | Салфетка из микрофибры 30х30см Universal CarLife 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Ганчірка з мікрофібри 30х30см Universal CarLife 1шт |
| Коротка назва (рос.) | Салфетка 30х30см Universal CarLife 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Ганчірка 30х30см Universal CarLife 1шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Салфетка CarLife Universal из микрофибры 30*30см 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Ганчірка CarLife Universal з мікрофібри 30*30см 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Cloth CarLife Universal Microfiber 30*30cm 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 5905325516340 | |
|---|---|
| Висота, см | 31.7 |
| Глибина, см | 1.3 |
| Ширина, см | 11.9 |
| Вага брутто, кг | 0.030 |
| 15905325516347 | Коробка (10 шт) |
| Висота, см | 5.1 |
| Глибина, см | 33.8 |
| Ширина, см | 28.3 |
| Вага брутто, кг | 0.304 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.004 |
|---|
| Матеріал транспортної тари | ПОЛІЕТИЛЕНОВА |
|---|
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
| Вид продукції | СЕРВЕТКИ |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Для протирання скла, дзеркал, оптики, лакофарбового покриття кузова, панелі приладів та інших поверхонь. Також застосовується для полірування меблів, вікон, дзеркал, посуду, сантехніки й кахлю. Дозволяється машинне та ручне прання слабким мийним розчином у теплій воді. Заборонено відбілювати, прасувати |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ru) | Для протирания стекла, зеркал, оптики, лакокрасочного покрытия кузова, панели приборов и других поверхностей. Также применяется для полировки мебели, окон, зеркал, посуды, сантехники и кафеля. Допускается машинная и ручная стирка слабым моющим раствором в теплой воде. Запрещено отбеливать, гладить |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | For wiping glass, mirrors, optics, the body paint coating, the dashboard and other surfaces. Also used for polishing furniture, windows, mirrors, dishes, sanitary ware and tiles. Machine and hand washing with a mild detergent solution in warm water is permitted. Bleaching, ironing are prohibited |