Характеристики Гель для прання для дитячої білизни Small Panda 2кг.
| Назва (укр.) | Гель для прання для дитячої білизни Small Panda 2кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Гель для пран дит білиз Small Panda 2кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Гель для прання Small Panda гіпоалергенний для дитячої білизни 2кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Gel laundry Small Panda hypoallergenic for baby clothes 2kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820217133027 | |
|---|---|
| Висота, см | 27.1 |
| Глибина, см | 9.4 |
| Ширина, см | 16.3 |
| Вага брутто, кг | 2.108 |
| 48202171330270 | Коробка (6 шт) |
| Висота, см | 29.5 |
| Глибина, см | 35.1 |
| Ширина, см | 31.3 |
| Вага брутто, кг | 12.878 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.23 |
|---|
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
| Вид продукції | ГЕЛЬ ДЛЯ ПРАННЯ |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Вид прання | АВТОМАТ+РУЧНЕ |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | При ручному пранні розчинити в 10л води 67мл (1.5 ковпачка) засобу, використовувати рукавички. Не допускається нанесення засобу безпосередньо на тканину без розведення водою. При використанні в автоматичних пральних машинах додати у відділення для основного прання 112мл (2.5 ковпачка) засобу. Місткість ковпачка 45мл |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | When washing by hand, dissolve 67ml (1.5 caps) of the product in 10 liters of water, use gloves. Do not apply the product directly to the fabric without diluting with water. When using in automatic washing machines, add 112ml (2.5 caps) of the product to the main wash compartment. Cap capacity 45ml |