Характеристики Гіоза заморожені з м'ясом Vici м/у 1.5кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-05-15 |
|---|
| Назва (рос.) | Гиоза замороженные с мясом Vici м/у 1.5кг |
|---|---|
| Назва (укр.) | Гіоза заморожені з м'ясом Vici м/у 1.5кг |
| Коротка назва (рос.) | Гиоза замороженные с мясом Vici 1.5кг |
| Коротка назва (укр.) | Гіоза заморожені з м'ясом Vici 1.5кг |
| Альтернативне найменування (рос) | Гиоза Vici с мясом замороженные 1.5кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Гіоза Vici з м'ясом заморожені 1.5кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Gyoza Vici with meat frozen 1.5kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820275660800 | |
|---|---|
| Висота, см | 32.5 |
| Глибина, см | 7.4 |
| Ширина, см | 20.9 |
| Вага брутто, кг | 1.512 |
| 4820275660817 | Коробка (2 шт) |
| Висота, см | 15.2 |
| Глибина, см | 29.4 |
| Ширина, см | 19.6 |
| Вага брутто, кг | 3.174 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.15 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 15 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 8.6 |
| Вуглеводи, г/100г | 22 |
| з яких цукри, г/100г | 0.8 |
| Калорійність, кДж/100г | 1082 |
| ккал/100г | 259 |
| Сіль, г/100г | 1.01 |
| Насичені жири, г/100г | 5.1 |
| ТОВ "Вічунай-Україна" | |||
| ТОВ "Вічунай-Україна" | |||