Характеристики Горбуша філе-шматочки Добра риба сл/с б/ш в/у 0.1кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-05-21 |
|---|
| Назва (укр.) | Горбуша філе-шматочки Добра риба сл/с б/ш в/у 0.1кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Горбуша філе-шмат Добра риба сл/с 0.1кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Горбуша Добра риба філе-шматочки слабосолона без шкіри 0.1кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Pink salmon Dobra ryba fillet-pieces lightly salted without skin 0.1kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820065610671 | |
|---|---|
| Висота, см | 25.2 |
| Глибина, см | 1.5 |
| Ширина, см | 14.7 |
| Вага брутто, кг | 0.140 |
| 14820065610678 | Коробка (20 шт) |
| Висота, см | 9.2 |
| Глибина, см | 40.4 |
| Ширина, см | 29.6 |
| Вага брутто, кг | 3.002 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.202 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 9 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 22.1 |
| Вуглеводи, г/100г | 0 |
| з яких цукри, г/100г | 0 |
| Калорійність, ккал/100г | 169 |
| кДж/100г | 707.1 |
| Сіль, г/100г | 4.1 |
| Насичені жири, г/100г | 2 |
| ТОВ "Галс-2000" | На карті | ||
| ТОВ "Галс-2000" | |||