Характеристики Горошок зелений із сушеного горошку консервований стерилізований ТМ "1" с/б 450г.
| Назва (укр.) | Горошок зелений із сушеного горошку консервований стерилізований ТМ "1" с/б 450г |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Горошок зелений сушен горошк ТМ "1" 450г |
| Альтернативне найменування (укр) | Горошок ТМ "1" зелений із сушеного горошку консервований стерилізований 450г |
| Альтернативне найменування (англ) | Peas TM "1" green from dried peas canned sterilized 450g |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823096520919 | |
|---|---|
| Висота, см | 12.2 |
| Глибина, см | 8.1 |
| Ширина, см | 8.1 |
| Вага брутто, кг | 0.694 |
| 14823096520916 | Коробка (12 шт) |
| Висота, см | 12.7 |
| Глибина, см | 33.9 |
| Ширина, см | 24.8 |
| Вага брутто, кг | 8.336 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.008 |
|---|
| Тип транспортної тари | УПАКОВКА ЗІ ЗБІЖНОЇ ПЛІВКИ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ПОЛІЕТИЛЕНОВА |
| Жири, г/100г | 0.5 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 8.6 |
| Вуглеводи, г/100г | 17.8 |
| з яких цукри, г/100г | 9.2 |
| Калорійність, ккал/100г | 110 |
| кДж/100г | 468 |
| Сіль, г/100г | 1 |
| Насичені жири, г/100г | 0 |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |