Характеристики Вазон зі вставкою низький граніт 16х14.5см Ф'южн Алеана 1шт.
| Назва (рос.) | Вазон со вставкой низкий гранит 16х14.5см Фьюжн Алеана 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Вазон зі вставкою низький граніт 16х14.5см Ф'южн Алеана 1шт |
| Коротка назва (рос.) | Вазон гранит 16х14.5см Фьюжн Алеана 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Вазон граніт Ф'южн 16х14.5см Алеана 1шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Вазон Алеана Фьюжн со вставкой низкий гранит 16*14.5см 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Вазон Алеана Ф'южн зі вставкою низький граніт 16*14.5см 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Flowerpot Aleana Fusion with insert low granite 16*14.5cm 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823052320300 | |
|---|---|
| Висота, см | 14.6 |
| Глибина, см | 15.0 |
| Ширина, см | 15.5 |
| Вага брутто, кг | 0.152 |
| 11508700210006 (приватний штрихкод) | Коробка (6 шт) |
| Висота, см | 19.5 |
| Глибина, см | 36.4 |
| Ширина, см | 18.1 |
| Вага брутто, кг | 0.944 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.032 |
|---|
| Тип транспортної тари | МІШОК |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ПОЛІЕТИЛЕНОВА |
| Акцизний товар | НІ |
|---|
| Вид продукції | ВАЗОН |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Колір | ГРАНІТ |