Характеристики Вазон зі вставкою низький граніт 20х18см Ф'южн Алеана 1шт.
| Назва (рос.) | Вазон со вставкой низкий гранит 20х18см Фьюжн Алеана 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Вазон зі вставкою низький граніт 20х18см Ф'южн Алеана 1шт |
| Коротка назва (рос.) | Вазон со встав низ гран Фьюжн Алеана 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Вазон зі встав низ гран Ф'южн Алеана 1шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Вазон Алеана Фьюжн со вставкой низкий гранит 20*18см 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Вазон Алеана Ф'южн зі вставкою низький граніт 20*18см 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Flowerpot Алеана Fusion with insert low granite 20*18cm 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823052320287 | |
|---|---|
| Висота, см | 18.5 |
| Глибина, см | 19.7 |
| Ширина, см | 19.7 |
| Вага брутто, кг | 0.254 |
| 11508800210010 (приватний штрихкод) | Коробка (10 шт) |
| Висота, см | 20.9 |
| Глибина, см | 60.4 |
| Ширина, см | 25.2 |
| Вага брутто, кг | 2.572 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.032 |
|---|
| Тип транспортної тари | МІШОК |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ПОЛІЕТИЛЕНОВА |
| Акцизний товар | НІ |
|---|
| Вид продукції | ВАЗОН |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Колір | ЧОРНИЙ |