Характеристики Вазон для орхідей прозорий 12х14см Орхідея Алеана 1шт.
| Назва (рос.) | Вазон для орхидей прозрачный 12х14см Орхидея Алеана 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Вазон для орхідей прозорий 12х14см Орхідея Алеана 1шт |
| Коротка назва (рос.) | Вазон д/орхид 12х14см Орхидея Алеана 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Вазон д/орхід 12х14см Орхідея Алеана 1шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Вазон Алеана Орхидея для орхидей прозрачный 12*14см 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Вазон Алеана Орхідея для орхідей прозорий 12*14см 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Flowerpot Aleana Orchid for orchids transparent 12*14cm 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823052303358 | |
|---|---|
| Висота, см | 14.0 |
| Глибина, см | 11.6 |
| Ширина, см | 11.6 |
| Вага брутто, кг | 0.106 |
| 11309301210006 (приватний штрихкод) | Коробка (6 шт) |
| Висота, см | 13.6 |
| Глибина, см | 41.7 |
| Ширина, см | 13.1 |
| Вага брутто, кг | 0.646 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.01 |
|---|
| Тип транспортної тари | МІШОК |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ПОЛІЕТИЛЕНОВА |
| Акцизний товар | НІ |
|---|
| Вид продукції | ВАЗОН |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Колір | ПРОЗОРИЙ |