Характеристики Гра настільна 20х10см 3в1 №SC-01 Шахи Sulidaa 1шт.
| Назва (укр.) | Гра настільна 20х10см 3в1 №SC-01 Шахи Sulidaa 1шт |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Гра настільна №SC-01 Шахи Sulidaa 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Гра настільна Sulidaa Шахи №SC-01 3в1 20*10см 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Board game Sulidaa Chess №SC-01 3in1 20*10cm 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 2714511180004 (приватний штрихкод) | |
|---|---|
| Висота, см | 10.1 |
| Глибина, см | 3.4 |
| Ширина, см | 19.6 |
| Вага брутто, кг | 0.194 |
| 2714511180127 (приватний штрихкод) | Коробка (12 шт) |
| Висота, см | 13.5 |
| Глибина, см | 43.8 |
| Ширина, см | 26.1 |
| Вага брутто, кг | 2.552 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.224 |
|---|
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
| Вид продукції | ГРА НАСТІЛЬНА |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |