Характеристики Щітка подвійна 6х21см №2315 Trixie 1шт.
| Актуальність даних 365 | 2024-08-24 |
|---|
| Назва (рос.) | Щетка двойная 6х21см №2315 Trixie 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Щітка подвійна 6х21см №2315 Trixie 1шт |
| Коротка назва (рос.) | Щетка двойная 6х21см №2315 Trixie 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Щітка подвійна 6х21см №2315 Trixie 1шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Щетка Trixie №2315 двойная 6*21см 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Щітка Trixie №2315 подвійна 6*21см 1шт |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|---|
| ТАК |
| 4011905023151 | |
|---|---|
| Висота, см | 25.9 |
| Глибина, см | 5.7 |
| Ширина, см | 9.9 |
| Вага брутто, кг | 0.088 |
| 14011905023158 | Коробка (4 шт) |
| Висота, см | 17.4 |
| Глибина, см | 26.9 |
| Ширина, см | 16.7 |
| Вага брутто, кг | 0.478 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| 250006211591 (приватний штрихкод) | Коробка (4 шт) |
| Висота, см | 17.0 |
| Глибина, см | 25.6 |
| Ширина, см | 17.2 |
| Вага брутто, кг | 0.464 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.11 |
|---|---|
| кг | 0.118 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ТЕТРІС |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Ваговий товар | НІ |
|---|---|
| Кількість, шт. | 1 |
| ТОВ "Сузір’я Центр" | |||
| ТОВ "Сузір’я Центр" | |||