Характеристики Грудинка нарізка Алан в/к в/ґ лоток 0.1кг.
| Актуальність даних 365 | 2026-03-03 |
|---|
| Назва (укр.) | Грудинка нарізка Алан в/к в/ґ лоток 0.1кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Грудинка Алан в/к в/ґ лоток 0.1кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Грудинка Алан нарізка варено-копчена вищий ґатунок 0.1кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Brisket Alan cooked-smoked sliced highest grade 0.1kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823036504825 | |
|---|---|
| Висота, см | 23.1 |
| Глибина, см | 1.7 |
| Ширина, см | 14.8 |
| Вага брутто, кг | 0.126 |
| 4823036504832 | Коробка (10 шт) |
| Висота, см | 12.2 |
| Глибина, см | 38.6 |
| Ширина, см | 22.8 |
| Вага брутто, кг | 1.432 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.172 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 16.8 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 16.4 |
| Вуглеводи, г/100г | 1.1 |
| з яких цукри, г/100г | 0.6 |
| Калорійність, ккал/100г | 221 |
| кДж/100г | 919 |
| Сіль, г/100г | 1.5 |
| Насичені жири, г/100г | 6.9 |