Характеристики Хліб нарізний пшенично-житній Гречаний дар Теремно м/у 0.3кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-01-14 |
|---|
| Назва (укр.) | Хліб нарізний пшенично-житній Гречаний дар Теремно м/у 0.3кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Хліб нарізний Гречаний дар Теремно 0.3кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Хліб Теремно Гречаний дар пшенично-житній нарізний 0.3кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Bread Teremno Buckwheat gift wheat-rye sliced 0.3kg |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820043074860 | |
|---|---|
| Висота, см | 27.4 |
| Глибина, см | 8.6 |
| Ширина, см | 13.2 |
| Вага брутто, кг | 0.316 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
|---|---|
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 4.2 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 10.4 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 4.3 |
| г/100г | 47.4 |
| Калорійність, ккал/100г | 269 |
| Сіль, г/100г | 1.64 |
| Насичені жири, г/100г | 0.6 |
| ПрАТ "Теремно Хліб" | |||
| ПрАТ "Теремно Хліб" | |||