Характеристики Хліб нарізний пшеничний подовий Панський Теремно м/у 0.45кг.
| Актуальність даних 365 | 2026-03-14 |
|---|
| Назва (укр.) | Хліб нарізний пшеничний подовий Панський Теремно м/у 0.45кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Хліб нарізн пшен Панський Теремно 0.45кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Хліб Теремно Панський нарізний пшеничний подовий 0.45кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Bread Teremno Lordly rifled wheat hearth 0.45kg |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820043074587 | |
|---|---|
| Висота, см | 31 |
| Глибина, см | 9.6 |
| Ширина, см | 13.4 |
| Вага брутто, кг | 0.456 |
| Жири, г/100г | 3.7 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 9.4 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 4.8 |
| г/100г | 49.2 |
| Калорійність, кДж/100г | 1121 |
| ккал/100г | 268 |
| Сіль, г/100г | 1.02 |
| Насичені жири, г/100г | 0.5 |
| ГМО | НІ |
|---|---|
| Містить глютен | ТАК |
| Органічний продукт | НІ |
| Форма | НАРІЗНИЙ |
|---|---|
| Вид продукції | ХЛІБ |
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| ПрАТ "Теремно Хліб" | |||
| ПрАТ "Теремно Хліб" | |||