Характеристики Хліб нарізний тостовий Classic Сумська Паляниця м/у 0.35кг.
| Актуальність даних 365 | 2026-03-19 |
|---|
| Назва (укр.) | Хліб нарізний тостовий Classic Сумська Паляниця м/у 0.35кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Хліб нар Classic Сумська Паляниця 0.35кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Хліб Сумська Паляниця Classic тостовий нарізний 0.35кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Bread Sumska Palianytsia Classic toast sliced 0.35kg |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820181573942 | |
|---|---|
| Висота, см | 20 |
| Глибина, см | 10.5 |
| Ширина, см | 12.4 |
| Вага брутто, кг | 0.328 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
|---|
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 4.1 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 9.5 |
| Вуглеводи, г/100г | 59.2 |
| з яких цукри, г/100г | 7.08 |
| Калорійність, кДж/100г | 1322 |
| ккал/100г | 316 |
| Сіль, г/100г | 1.14 |
| Насичені жирні кислоти, г/100г | 1.37 |
| ТОВ "Сумська паляниця" | На карті | ||
| ТОВ "Сумська паляниця" | |||