Характеристики Хліб тостовий Епічний Хлібний Будиночок м/у 0.325кг.
| Актуальність даних 365 | 2024-11-22 |
|---|
| Назва (укр.) | Хліб тостовий Епічний Хлібний Будиночок м/у 0.325кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Хліб Епічний Хлібний Будиночок 0.325кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Хліб Хлібний Будиночок Епічний тостовий 0.325кг |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820238971431 | |
|---|---|
| Висота, см | 23.1 |
| Глибина, см | 6.7 |
| Ширина, см | 11.7 |
| Вага брутто, кг | 0.384 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | НАСИПОМ |
|---|
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 3.04 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 4.99 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 1.45 |
| г/100г | 27.9 |
| Калорійність, ккал/100г | 162.67 |
| Сіль, г/100г | 0.9 |
| Насичені жири, г/100г | 0.49 |