Характеристики Хліб Везувій ТОВ Крафтхліб 0.38кг.
| Актуальність даних 365 | 2026-08-22 |
|---|
| Назва (укр.) | Хліб Везувій ТОВ Крафтхліб 0.38кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Хліб Везувій ТОВ Крафтхліб 0.38кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Хліб ТОВ Крафтхліб Везувій 0.38кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Bread LLC Kraftkhlib Vesuvius 0.38kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 9990258622790 (приватний штрихкод) | |
|---|---|
| Висота, см | 19.5 |
| Глибина, см | 9.4 |
| Ширина, см | 16.9 |
| Вага брутто, кг | 0.404 |
| 4820256780862 | Коробка (7 шт) |
| Висота, см | 30.4 |
| Глибина, см | 39.6 |
| Ширина, см | 28.8 |
| Вага брутто, кг | 3.176 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.348 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | НАСИПОМ |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 2.3 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 7.9 |
| Вуглеводи, г/100г | 47.4 |
| з яких цукри, г/100г | 1.7 |
| Калорійність, ккал/100г | 242 |
| кДж/100г | 1025 |
| Сіль, г/100г | 0.5 |
| Насичені жири, г/100г | 0.4 |
| ТОВ "Хлібтренд" | На карті | ||
| ТОВ "Хлібтренд" | |||