Характеристики Хліб нарізний Зерновий з грецькими травами Мамин хліб м/у 0.45кг.
| Актуальність даних 365 | 2026-02-26 |
|---|
| Назва (укр.) | Хліб нарізний Зерновий з грецькими травами Мамин хліб м/у 0.45кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Хліб Зерн з грец трав Мамин хліб 0.45кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Хліб Мамин хліб Зерновий з грецькими травами нарізний 0.45кг |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820232990391 | |
|---|---|
| Висота, см | 20.1 |
| Глибина, см | 8.6 |
| Ширина, см | 18.6 |
| Вага брутто, кг | 0.456 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | НАСИПОМ |
|---|
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 9.1 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 9.2 |
| Вуглеводи, г/100г | 40.1 |
| Калорійність, ккал/100г | 362.1 |
| кДж/100г | 1515 |
| ФОП Білявець Ю. А. | ||||
|
м. Красилів, вул. Козацька, 1
|
||||